fbpx

Scroll with your mouse or arrow keys to see more!

Okay

Kuldnõel

2019

Minu lemmikteemaks on loometöö algusest peale olnud müstilised naised; seda läbi ajaloo, nii Josephine, Sissy, kuid ka modernsemad naised: Sophia Loren ja Jaqueline Kennedy.

Naisele disainida, tähendab minu jaoks lõppematut uurimust: müstika ja salapära nende juures, samas kõik loomulik ja väljapaistev ühe korraga. Kogu mu looming on sügavalt läbi mõtestatud, sest riideese peaks olema meie hingelise seisundi välimine vorm,-loomulik ja sundimatu, ning rõhutama kõike seda, mis meis sisemise iluna peidus on.

Rõivaste kandmine peaks ennekõike olema mugav, ainulaadne ja isikupärane, kud tingimata sobituma naisega ja tema elus parajasti toimuvaga. Mõnikord toimub vähe, kuid piisab tikandist kleidiservas, et see ellu äratada ja ilu võimendada. Teinekord on jälle tarvis halli kleiti, ning siis on elus hetki, kui on vaja kogu maailmale öelda, kui õnnelik ta on – selleks sobib imeliselt lõheroosades pastelltoonides Arlekiinikliet minu uuest Kuldnõela jaoks loodud kollektsioonist.

Lõigetest: Klieidi on konstrueeritud mannekeenide peal ning kasutatud on naturaalse kiuga kangaid ning lapitehnikat (*patchwork).*

Subscribe to Newletter

Kui soovite teada viimased uudised, siis jätke palun oma meili aadress